Hoppa till sidans innehåll

Fotbollsresultat

Spelprogram - Herrar, Träningsmatcher

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2001-03-20 12:00 200250713 Hyssna IF - Fritsla IF 1 - 1 Ekäng
2010-01-01 00:00 200250054 Lidköpings IF - Åsarp-Trädet FK Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-01-26 18:00 200250002 IF Heimer (3) - Skövde AIK (1) 2 - 0 Framnäs IP
2010-01-26 19:45 200250003 Skara FC (4) - Tibro AIK FK (3) Sparbanken Arena
2010-01-26 20:00 200250001 IFK Mariestad (3) - Ulvåkers IF (3) 1 - 2 Lekevi IP
2010-02-01 00:00 200250475 Levene-Skogslunds IF - Våmbs IF
2010-02-02 18:45 200250004 Tibro AIK FK (3) - IF Heimer (3) 5 - 0 Sportparken
2010-02-02 19:30 200250006 Skara FC (4) - IFK Skövde FK (4) Sparbanken Arena
2010-02-06 10:45 200250132 Bollebygds IF - Hestrafors IF 4 - 0 Borås Arena
2010-02-06 11:15 200250148 Vänersborgs IF - Götene IF 1 - 3 Vänersvallen
2010-02-06 12:00 200250164 Tibro AIK FK (3) - IFK Skövde FK (4) Sportparken Konstgräs
2010-02-06 13:00 200250138 Norrby IF - Torslanda IK 1 - 2 Borås Arena
2010-02-07 12:00 200250005 Skövde AIK (1) - Ulvåkers IF (3) Södermalms IP konstgräs
2010-02-07 14:30 200250020 Sils IF - Bosna FC 0 - 4 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-09 18:00 200250009 IF Heimer (3) - Skara FC (4) 2 - 1 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-02-09 18:45 200250007 Ulvåkers IF (3) - Tibro AIK FK (3) Sportparken Konstgräs
2010-02-10 20:30 200250303 FC Södra Ryd - IFK Värsås Södermalms IP konstgräs
2010-02-12 18:30 200250057 Tibro AIK FK (3) - Skövde AIK (1) Sportparken Konstgräs
2010-02-13 11:00 200250149 Vänersborgs IF - Eds FF 4 - 0 Vänersvallen
2010-02-13 11:00 200250268 IFK Trollhättan - Ahlafors IF (3) 3 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-13 14:00 200250588 Mariestads BK - Åsarp-Trädet FK 4 - 2 Lekevi IP konstgräs
2010-02-13 14:15 200250195 Skene IF - Holmalunds IF 2 - 2 Örby IP konstgräs
2010-02-13 14:30 200250139 Norrby IF - Götene IF 4 - 0 Borås Arena
2010-02-13 16:45 200250133 Bollebygds IF - Annelunds IF Borås Arena
2010-02-14 10:00 200250265 Fristads GoIF - Fristads GoIF Borås Arena
2010-02-14 14:00 200250058 Tibro AIK FK (3) - IFK Hjo Sportparken Konstgräs
2010-02-17 17:45 200250419 Mariedals IK - IFK Örby 3 - 2 Borås Arena
2010-02-17 20:30 200250304 FC Södra Ryd - IF Tymer Södermalms IP konstgräs
2010-02-20 10:30 200250154 Fristads GoIF - Gerdskens BK Borås Arena
2010-02-20 10:30 200250405 Brämhults IK - Rydboholms SK Brämhults IP konstgräs
2010-02-20 12:00 200250039 Tibro AIK FK (3) - Skoftebyns IF Sportparken Konstgräs
2010-02-20 12:00 200250374 Floby IF - Tidaholms GoIF 0 - 0 Ållevi/Odenvi
2010-02-20 12:00 200250528 Götene IF - Björsäters IF Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-20 12:00 200250619 Bosna FC - IFK Åmål Vänersvallen
2010-02-20 13:00 200250073 IF Elfsborg U - IS Halmia Borås Arena
2010-02-20 13:00 200250269 IFK Trollhättan - Ödsmåls IK 0 - 0 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-20 14:00 200250274 IK Gauthiod - Holmalunds IF Lunnevi konstgräs
2010-02-20 16:00 200250010 Skövde AIK (1) - IFK Mariestad (3) Södermalms IP konstgräs
2010-02-20 16:15 200250589 Mariestads BK - IFK Hjo 3 - 0 Lekevi IP konstgräs
2010-02-20 17:00 200250159 Halvorstorps IS - Trollhättans BoIS 1 - 2 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-21 11:00 200250155 Fristads GoIF - Tigris IF Borås Arena
2010-02-21 11:00 200250285 Trollhättans FK - Upphärads IS Edsborgs IP konstgräs
2010-02-21 12:00 200250212 IFK Mariestad (3) - FBK Karlstad 4 - 4 Lekevi IP konstgräs
2010-02-21 12:00 200250537 Lundsbrunns IF - Vara SK Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-21 13:00 200250026 Byttorps IF - Bergdalens IK 0 - 0 Borås Arena
2010-02-21 13:15 200250296 Skoftebyns IF - Lödöse Nygård IK Edsborgs IP konstgräs
2010-02-21 14:00 200250059 Tibro AIK FK (3) - Våmbs IF Sportparken Konstgräs
2010-02-21 14:00 200250461 Vilske-Kleva BK - Floby IF Ållevi
2010-02-21 19:00 200250254 Borås AIK - Säve SK 7 - 0 Borås Arena
2010-02-23 18:00 200250011 IF Heimer (3) - IFK Skövde FK (4) Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-02-24 20:30 200250305 FC Södra Ryd - Stenstorps IF Södermalms IP konstgräs
2010-02-24 20:50 200250641 Byttorps IF - Kinna IF 0 - 4 Borås Arena
2010-02-25 18:30 200250140 Norrby IF - Västra Frölunda IF 0 - 1 Borås Arena
2010-02-25 20:30 200250420 Mariedals IK - Sandareds IF 0 - 5 Borås Arena
2010-02-26 18:00 200250509 Falköping United FC - Vilske-Kleva BK Ållevi/Odenvi
2010-02-26 18:30 200250601 Norra Fågelås IF - Tidaholms GoIF 2 - 3 Sportparken Konstgräs
2010-02-26 19:00 200250324 Bergdalens IK - Öckerö IF Borås Arena
2010-02-26 19:00 200250606 Jung/Kvänum 10 IF - Främmestads IK 2 - 0 Lunnevi konstgräs
2010-02-26 19:00 200250637 Lerdala IF - Vretens BK 2 - 3 Södermalms IP konstgräs
2010-02-27 09:00 200250379 Axvalls IF - Kållandsö GoIF Sparbanken Arena Konstgräs
2010-02-27 09:00 200250580 Trollhättans BoIS - Bosna FC 2 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-27 10:00 200250337 Borgunda IK - Töreboda IK 0 - 7 Ållevi/Odenvi
2010-02-27 10:30 200250406 Brämhults IK - Kronängs IF Brämhults IP konstgräs
2010-02-27 11:00 200250150 Vänersborgs IF - Åsebro IF 2 - 1 Lilla Vallen, Vänersvallen
2010-02-27 11:00 200250239 Skara FC (4) - Vara SK Sparbanken Arena Konstgräs
2010-02-27 11:00 200250544 Svenljunga IK - FC Kabel Åttio 4 - 0 Högvalla IP
2010-02-27 11:15 200250297 Skoftebyns IF - IF Heimer (3) 1 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-27 11:30 200250600 Ulricehamns IFK - Dalstorps IF 3 - 2 Vistavallen
2010-02-27 12:00 200250040 Tibro AIK FK (3) - IFK Ölme Sportparken Konstgräs
2010-02-27 12:00 200250078 IFK Falköping FF - Skultorps IF 1 - 1 Ållevi/Odenvi
2010-02-27 12:00 200250472 Levene-Skogslunds IF - Vedums AIS 1 - 2 Lunnevi konstgräs
2010-02-27 12:00 200250524 Götene IF - IFK Uddevalla 1 - 2 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-27 12:00 200250652 IFK Mariestad (3) - Ahlafors IF (3) 4 - 0 Lekevi IP konstgräs
2010-02-27 13:00 200250174 Dannike IK - Äspereds IF 6 - 1 Dalsjöhov Konstgräs
2010-02-27 13:00 200250219 Högvads BK - Rydboholms SK 0 - 0 Hallevi
2010-02-27 13:00 200250423 Edsvära-Norra Vånga FF - IFK Emtunga Sparbanken Arena Konstgräs
2010-02-27 14:00 200250375 Floby IF - Falköpings FK 1 - 3 Ållevi/Odenvi
2010-02-27 14:00 200250473 Levene-Skogslunds IF - Vedums AIS 3 - 0 Lunnevi konstgräs
2010-02-27 14:00 200250653 Skövde AIK (1) - IF Elfsborg U Södermalms IP konstgräs
2010-02-27 14:15 200250590 Mariestads BK - IFK Tidaholm 0 - 0 Lekevi IP konstgräs
2010-02-27 15:00 200250602 Dalsjöfors GoIF - Tvärred/Vegby FC 3 - 1 Dalsjöhov Konstgräs
2010-02-27 16:00 200250036 Gerdskens BK - Borås AIK Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-02-27 16:00 200250050 Lidköpings IF - Ulvåkers IF (3) 2 - 4 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-02-27 16:00 200250247 Valtorps IF - Tomtens IF 0 - 1 Ållevi/Odenvi
2010-02-27 16:00 200250292 IFK Skövde FK (4) - IFK Tidaholm 7 - 1 Södermalms IP konstgräs
2010-02-27 16:00 200250327 Moholms SK - Värings GoIF 1 - 3 Sportparken Konstgräs
2010-02-27 17:30 200250160 Halvorstorps IS - Lilla Edets IF 0 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-28 10:00 200250651 Sollebrunns AIK - International FF 0 - 0 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-02-28 11:00 200250027 Byttorps IF - Bollebygds IF 1 - 3 Borås Arena
2010-02-28 11:00 200250659 IFK Trollhättan - Upphärads IS 2 - 0 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-28 12:00 200250060 Tibro AIK FK (3) - Fagersanna IF Sportparken Konstgräs
2010-02-28 12:00 200250312 Sandareds IF - Tigris IF 6 - 1 Brämhults IP
2010-02-28 12:00 200250529 Götene IF - Trolmens SK 2 - 3 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-28 13:00 200250156 Fristads GoIF - Skene IF Borås Arena
2010-02-28 13:00 200250168 Skultorps IF - Tidavads IF Södermalms IP konstgräs
2010-02-28 14:00 200250029 Nossebro IF - Skoftebyns IF 1 - 3 Lunnevi konstgräs
2010-02-28 14:00 200250115 Östadkulle SK - Annelunds IF 2 - 2 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-02-28 14:00 200250346 Hörnebo SK - Tibro AIK FK (3) Sportparken Konstgräs
2010-02-28 14:15 200250367 Hällekis IF - Örslösa IF 2 - 1 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-28 15:00 200250439 Trollhättans IF - Frändefors IF Edsborgs IP konstgräs
2010-02-28 16:00 200250647 Jula BK - Rackeby IK Lekevi IP konstgräs
2010-03-01 00:00 200250204 Vårgårda IK - Annelunds IF 0 - 0 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-03-01 18:45 200250014 IFK Skövde FK (4) - Skövde AIK (1) Södermalms IP konstgräs
2010-03-02 18:00 200250018 Ulvåkers IF (3) - IF Heimer (3) 2 - 0 Södermalms IP konstgräs
2010-03-02 20:15 200250013 IFK Mariestad (3) - Tibro AIK FK (3) 0 - 2 Lekevi IP
2010-03-03 18:00 200250074 IF Elfsborg U - Kinna IF Borås Arena
2010-03-03 18:30 200250012 Skara FC (4) - Ulvåkers IF (3) 3 - 1 Sparbanken Arena
2010-03-03 18:45 200250636 Sils IF - Elmer-Fåglum FK Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-03 19:00 200250275 IK Gauthiod - Vara SK 1 - 1 Lunnevi konstgräs
2010-03-03 20:30 200250306 FC Södra Ryd - Värings GoIF 1 - 2 Södermalms IP konstgräs
2010-03-04 18:00 200250516 Vinninga AIF - Råda BK Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-04 19:15 200250660 Vänersborgs IF - Melleruds IF 3 - 3 Vänersvallen
2010-03-05 18:30 200250290 Sparsörs AIK - Kronängs IF 3 - 2 Dalsjöhov Konstgräs
2010-03-05 19:00 200250320 Sollebrunns AIK - Skoftebyns IF 3 - 4 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-03-05 19:00 200250440 Trollhättans IF - Färgelanda IF Edsborgs IP konstgräs
2010-03-05 19:00 200250545 Svenljunga IK - Bergdalens IK 1 - 0 Borås Arena
2010-03-05 19:00 200250607 Jung/Kvänum 10 IF - Lerdala IF Lunnevi konstgräs
2010-03-06 10:00 200250051 Lidköpings IF - Vinninga AIF 4 - 3 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-06 10:00 200250191 Åsarp-Trädet FK - Tidaholms GoIF 2 - 2 Ållevi/Odenvi
2010-03-06 10:15 200250224 Sils IF - Ardala GoIF 0 - 4 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-06 11:00 200250270 IFK Trollhättan - Kungshamns IF 3 - 2 Edsborgs IP konstgräs
2010-03-06 11:00 200250357 FC Lockryd - Tranemo IF 1 - 1 Aplareds IP
2010-03-06 11:00 200250583 Mölltorp/Breviks AIF - Gullspångs IF 2 - 4 Sportparken Konstgräs
2010-03-06 12:00 200250030 Nossebro IF - Sjuntorps IF 1 - 1 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-03-06 12:00 200250362 Hemsjö IF - BK Spark Byvallen
2010-03-06 12:00 200250404 IFK Värsås - Norra Fågelås IF 2 - 2 Södermalms IP konstgräs
2010-03-06 12:00 200250415 Timmele GoIF (5) - Södra Vings IF Idrottsparken, Timmele
2010-03-06 12:00 200250487 IF Heimer (3) - IFK Falköping FF 1 - 0 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-06 12:00 200250505 Arentorp Helås FK - IFK Emtunga Lunnevi konstgräs
2010-03-06 12:00 200250510 Falköping United FC - Tuns IK Ållevi/Odenvi
2010-03-06 12:00 200250525 Götene IF - Annelunds IF 2 - 3 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-06 12:00 200250620 Bosna FC - IFK Tidaholm 4 - 0 Vänersvallen
2010-03-06 13:00 200250041 Tibro AIK FK (3) - Falköpings FK Sportparken Konstgräs
2010-03-06 13:00 200250234 Hyssna IF - Hajoms IF 3 - 1 Ekäng
2010-03-06 13:00 200250661 Folkabo IK - Tidaholms GoIF 3 - 1 Hökensåsskolan grus
2010-03-06 14:00 200250075 IF Elfsborg U - Holmalunds IF Borås Arena
2010-03-06 14:00 200250220 Högvads BK - Limmareds IF 4 - 1 Hallevi
2010-03-06 14:00 200250276 IK Gauthiod - Lerums IS 3 - 2 Lunnevi konstgräs
2010-03-06 14:00 200250342 Tomtens IF - Skultorps IF 1 - 3 Ållevi/Odenvi
2010-03-06 14:00 200250388 Källby IF - Kållandsö GoIF 1 - 0 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-06 14:00 200250427 FC Corner - Edsvära-Norra Vånga FF 4 - 1 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-06 14:00 200250568 IF Olsfors - Hedareds BK 2 - 5 Eriksdalsparken, Olsfors
2010-03-06 14:00 200250667 Hols IF - SK Mjörn 3 - 7 arenahallen
2010-03-06 14:15 200250197 Skene IF - Kinna IF Örby IP konstgräs
2010-03-06 14:15 200250591 Mariestads BK - Töreboda IK 1 - 3 Lekevi IP konstgräs
2010-03-06 15:30 200250175 Dannike IK - Viskafors IF 2 - 4 Dalsjöhov Konstgräs
2010-03-06 15:45 200250298 Skoftebyns IF - Ahlafors IF (3) 2 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-03-06 16:00 200250037 Gerdskens BK - Byttorps IF Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-03-06 16:00 200250157 Fristads GoIF - Ulricehamns IFK Borås Arena
2010-03-06 16:00 200250246 Kinnarp-Slutarps IF - Valtorps IF Ållevi/Odenvi
2010-03-06 16:00 200250401 Råda BK - Axvalls IF 2 - 1 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-06 17:00 200250151 Vänersborgs IF - Ödsmåls IK 2 - 0 Vänersvallen
2010-03-06 17:00 200250187 IFK Hjo - BK Trix 4 - 1 Sportparken Konstgräs
2010-03-06 18:00 200250573 Mellby IK - Hangelösa IF Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-07 00:00 200250295 FC Trollhättan - Åsebro IF Edsborgs IP konstgräs
2010-03-07 00:00 200250566 Alingsås IF - IK Friscopojkarna Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-03-07 10:00 200250330 Trolmens SK - Örslösa IF Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-07 11:00 200250271 Halvorstorps IS - Vara SK 1 - 0 Edsborgs IP konstgräs
2010-03-07 11:00 200250665 Herrljunga SK FK - Ods FF Skoghälla
2010-03-07 12:00 200250031 IF Weimer - Hova IF 1 - 1 Lekevi IP konstgräs
2010-03-07 12:00 200250128 Fagersanna IF - Stenstorps IF 3 - 2 Sportparken Konstgräs
2010-03-07 12:00 200250199 Vårgårda IK - Sävens BK 3 - 1 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-03-07 12:00 200250428 FC Corner - Vinninga AIF Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-07 12:00 200250664 Hestrafors IF - Rävlanda AIS 2 - 0 Bollevi
2010-03-07 13:00 200250141 Norrby IF - Qviding FIF 1 - 0 Borås Arena
2010-03-07 14:00 200250084 Ulvåkers IF (3) - Rynninge IK Södermalms IP konstgräs
2010-03-07 14:00 200250095 Kinne-Vedums IF - Igelstorps IK 3 - 2 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-07 14:00 200250116 Östadkulle SK - Vedums AIS 1 - 5 Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-03-07 14:00 200250129 Fagersanna IF - Stenstorps IF 4 - 2 Sportparken Konstgräs
2010-03-07 14:00 200250208 Rackeby IK - Tidavads IF 3 - 4 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-07 14:00 200250474 Levene-Skogslunds IF - Våmbs IF 2 - 4 Lunnevi konstgräs
2010-03-07 14:00 200250522 Hössna IF - Tvärred/Vegby FC 0 - 3 Dalsjöhov Konstgräs
2010-03-07 14:00 200250631 Ljungsarps IF - Dalstorps IF 0 - 6 Åsavallen, Nittorp
2010-03-07 14:00 200250634 Borås GIF - Tigris IF Brämhults IP konstgräs
2010-03-07 15:00 200250090 Sandhults SK - Fristads GoIF Thåängen
2010-03-07 16:00 200250347 Hörnebo SK - Moholms SK Sportparken Konstgräs
2010-03-07 16:30 200250452 Vänersborgs FK - Brålanda IF Vänersvallen
2010-03-07 18:00 200250225 Sils IF - Ardala GoIF Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-07 19:00 200250255 Borås AIK - Dalsjöfors GoIF 4 - 1 Borås Arena
2010-03-09 18:00 200250076 IF Elfsborg U - Skene IF Borås Arena
2010-03-09 18:15 200250592 Götene IF - Mariestads BK Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-09 18:45 200250015 Tibro AIK FK (3) - Skövde AIK (1) Sportparken
2010-03-09 19:45 200250017 Skara FC (4) - IFK Mariestad (3) Sparbanken Arena
2010-03-09 20:15 200250213 IFK Mariestad (3) - FC Corner 2 - 0 Lekevi IP konstgräs
2010-03-10 18:45 200250646 IK Gauthiod - Sollebrunns AIK 2 - 0 Lunnevi konstgräs
2010-03-10 19:00 200250523 Torestorp/Älekulla FF - Högvads BK Örby IP konstgräs
2010-03-11 18:30 200250142 Norrby IF - Jönköping Södra IF 0 - 1 Borås Arena
2010-03-11 20:45 200250685 Mariedals IK - Kinna IF Borås Arena
2010-03-12 19:00 200250016 Ulvåkers IF (3) - IFK Skövde FK (4) Södermalms IP konstgräs
2010-03-12 19:00 200250340 Borgunda IK - Ekedalens SK 0 - 3 Ållevi/Odenvi
2010-03-12 19:00 200250389 Källby IF - Trässbergs BK 2 - 2 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-12 19:00 200250562 IFK Örby - Brämhults IK 2 - 4 Örby IP konstgräs
2010-03-12 19:00 200250608 Jung/Kvänum 10 IF - Hällekis IF 3 - 3 Lunnevi konstgräs
2010-03-12 19:30 200250402 Råda BK - Edsvära-Norra Vånga FF 3 - 1 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-12 20:45 200250068 Kinnarp-Slutarps IF - Åsarp-Trädet FK Ållevi/Odenvi
2010-03-12 21:00 200250135 Bollebygds IF - Kinna IF Borås Arena
2010-03-13 08:00 200250062 Kållandsö GoIF - Levene-Skogslunds IF 2 - 3 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-13 08:00 200250534 IF Tymer - Tidavads IF Södermalms IP konstgräs
2010-03-13 09:00 200250581 Trollhättans BoIS - Upphärads IS 2 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-03-13 10:00 200250042 Tibro AIK FK (3) - Fröjereds IF Sportparken Konstgräs
2010-03-13 10:00 200250169 Skultorps IF - Lundsbrunns IF Södermalms IP konstgräs
2010-03-13 10:00 200250343 Tomtens IF - Axvalls IF 2 - 5 Ållevi/Odenvi
2010-03-13 10:00 200250353 Hedareds BK - Fritsla IF 2 - 0 Eriksdalsparken, Olsfors
2010-03-13 10:00 200250429 FC Corner - IFK Emtunga 1 - 0 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-13 10:00 200250696 Stora Mellby SK - Norra Härene BK Nya Bjärkevi konstgräs, Sollebrunn
2010-03-13 10:15 200250226 Sils IF - Våmbs IF 1 - 1 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-03-13 11:00 200250358 FC Lockryd - Sparsörs AIK 2 - 1 Ängagärdet
2010-03-13 11:00 200250621 Bosna FC - Skepplanda BTK Vänersvallen
2010-03-13 12:00 200250043 Tibro AIK FK (3) - Annelunds IF Sportparken Konstgräs
2010-03-13 12:00 200250079 IFK Falköping FF - Ulricehamns IFK 1 - 1 Ållevi/Odenvi
2010-03-13 12:00 200250235 Hyssna IF - Sandareds IF 0 - 1 Ekäng
2010-03-13 12:00 200250316 Värings GoIF - BK Trix 3 - 7 Väringsvallen
2010-03-13 12:00 200250422 Sjuntorps IF - IFK Lane 4 - 4 Sjuntorpsvallen
2010-03-13 12:00 200250488 IF Heimer (3) - IFK Trollhättan 1 - 1 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-03-13 12:00 200250654 Skövde AIK (1) - Karlslunds IF HFK Södermalms IP konstgräs
2010-03-13 12:00 200250684 Norra Fågelås IF - Folkabo IK 1 - 0 Guldkroksvallen
2010-03-13 12:00 200250686 Göta BK - Åsaka SK Ryrsjövallen
2010-03-13 12:00 200250689 Tranemo IF - Rydboholms SK Åsavallen, Nittorp
2010-03-13 12:00 200250698 Lödöse Nygård IK - Myckleby IK Alevi
2010-03-13 12:30 200250077 IF Elfsborg U - BK Häcken Borås Arena
2010-03-13 13:00 200250221 Högvads BK - Rångedala IK 0 - 0 Hallevi
2010-03-13 13:00 200250444 Limmareds IF - Tigris IF 3 - 3 Glasvallen